Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Sławomir Michniak

Prezentujemy kandydata KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 8.

SŁAWOMIR MICHNIAK lat 31, żonaty, 2 dzieci, bezpartyjny, wykształcenie wyższe magisterskie, pedagogiczne, kierunki pedagogika resocjalizacyjna i sądowa oraz edukacja dla bezpieczeństwa, policjant z 11 letnim stażem
w zespole kryminalnym, dodatkowo prowadzący ćwiczenia w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach Wydział zamiejscowy w Myślenicach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

Okręg wyborczy nr 8:
ul. Św. Jadwigi Królowej, ul. Św. Józefa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Lipowa

Drodzy Wyborcy
W wyborach do Rady Gminy Szaflary biorę udział pierwszy raz. Jako pracownik służby resortowej z wieloletnim stażem na co dzień spotykam się z problemami i potrzebami ludzkimi. Wiem w jaki sposób pomagać i rozwiązywać trudne sprawy, z którymi w dzisiejszych czasach boryka się nasza społeczność. Dlatego też będę służył pomocą
mieszkańcom mojej miejscowości w rozwiązywaniu problemów i w szczególności zadbam o poprawę bezpieczeństwa. Jako ojciec rozumiem problemy rodziców, dlatego musimy działać wspólnie na rzecz dobra naszych pociech, którym tak bardzo potrzebne jest przedszkole. Wy jako mieszkańcy znacie swoje potrzeby, oczekiwania a ja obiecuję, że będę służył pomocą w realizacji Waszych wartościowych pomysłów. Głosując na mnie powierzacie problemy naszej wsi w dobre ręce.

Sławomir Michniak.jpg