Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Barbara Chramiec

Prezentujemy kandydatkę KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 9.

Barbara Maria Chramiec – bezpartyjna, 65 lat, wykształcenie średnie, czterech synów, wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej, przez 25 lat byłam sołtysem sołectwa Skrzypne, przez pięć kadencji miałam zaszczyt reprezentować mieszkańców Skrzypnego w Radzie Gminy w Szaflarach, w obecnej kadencji pełnię funkcję Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej, a także zasiadam w Radzie Społecznej przy Ośrodku Zdrowia w Szaflarach, w Zarządzie O.S.P. w Skrzypnem pełnię funkcję sekretarza.

Drodzy mieszkańcy zwracam się z prośbą o wsparcie w nadchodzących wyborach samorządowych. Jeśli zechcecie Państwo poprzeć moją kandydaturę i zagłosować na mnie będę starała się:

Dołożyć wszelkich starań do wykonania projektu i realizacji budowy sieci kanalizacji sanitarnej oraz gazowej w Skrzypnem.

Dbać o bezpieczeństwo mieszkańców poprzez kontynuację budowy chodników.

Wnioskować o projekt i budowę oświetlenia ulicznego na osiedlu Potok.

Wnioskować o położenie nawierzchni bitumicznej na drogach gminnych.

Wspierać wniosek mieszkańców o utworzeniu przedszkola.

Poprawa życia i bezpieczeństwa mieszkańców Skrzypnego jest moim nadrzędnym celem którego nie łączę z polityką.

Barbara Chramiec.jpg