Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Jan Handzel

Prezentujemy kandydata KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 13.

Jan Handzel – bezpartyjny, lat 58, żonaty, czworo dorosłych dzieci, wykształcenie zawodowe techniczne, długoletni działacz Związku Podhalan oraz Związku Hodowców Koni, czynnie biorący udział w pracy Komitetu Odnowy i Renowacji Kościoła w Szaflarach, obecnie członek Rady Parafialnej w Szaflarach. Kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców Skutecznie Dla Dobra Gminy Szaflary do Rady Gminy. Szanowni Państwo w wyborach do rady Gminy Szaflary biorę udział pierwszy raz. Problemy i potrzeby z którymi spotykają się mieszkańcy Szaflar i Gminy Szaflary są mi znane i decyzję o udziale w wyborach samorządowych podjąłem kierując się zamiarem pomocy w ich rozwiązaniu.

Szanowni wyborcy jeśli zechcecie zagłosować na mnie i tym samym poprzeć moją kandydaturę w wyborach do Rady Gminy w Szaflarach będę starał się:

Dołożyć wszelkich starań do sfinalizowania planów związanych z ogrzewaniem geotermalnym budynków mieszkańców Gminy Szaflary zgodnie ze złożonymi deklaracjami.

Dbać o stan środowiska naturalnego poprzez inwestowanie w odnawialne źródła energii oraz infrastrukturę sanitarną. Dążyć do zapewnienia mieszkańcom Szaflar bezpieczeństwa poprzez kontynuację budowy chodników przydrożnych.

Moim marzeniem i bliskich mi kolegów hobbistów – koniarzy i woźniców, jest wyznaczenie w Szaflarach trasy, umożliwiającej organizowanie kuligów celem promocji naszej miejscowości, z zachowaniem należytej dbałości o stan terenu, przez który będzie przebiegała zimowa trasa.

Jan Handzel.jpg