Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Oświadczenie

Drodzy
Mieszkańcy Gminy Szaflary, Sąsiedzi, Wyborcy

Oświadczenie

Szanowni Państwo!!!

Dziękuję wszystkim, którzy nadal okazują mi sympatię i wsparcie w pracy na rzecz samorządu Gminy Szaflary. W 2014 roku dzięki Państwa udziałowi w wyborach i oddanym głosom, pokazaliśmy, że dla naszej Gminy istniała alternatywa w pracy samorządowej. Chociaż niewiele zabrakło, to byłem i jestem wam niezwykle wdzięczny.

Obecnie dostaję od Państwa wiele zapytań i wątpliwości, telefonów, wiele osób spotykam na ulicy, w sklepach zarówno z Maruszyny jak i z terenu całej naszej Gminy, którzy nadal widzą w mojej skromnej osobie kandydata na Wójta Gminy Szaflary w wyborach samorządowych w 2018 roku. Jest to dla mnie bardzo miłe, a zarazem staram się być odpowiedzialny za wyborców, którzy okazują zaufanie dla mojej pracy samorządowej.

Niestety, w zbliżających się wyborach podjąłem decyzję o niekandydowaniu na stanowisko Wójta Gminy Szaflary. Decyzję taką podjąłem z przyczyn osobistych i rodzinnych, co nie znaczy, iż całkowicie wycofałem się z pracy samorządowej. Obecnie zaproponowano mi start w wyborach na radnego z Komitetu Wyborczego Wyborców SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY do Rady Gminy Szaflary z okręgu wyborczego nr 6 w Maruszynie. Nasz Komitet zrzesza kandydatów w większości z urzędujących Radnych, którzy swoim doświadczeniem i skutecznością, należycie wykonują obowiązki jakie na nich spoczywają. Ponadto kandydatem na Wójta Gminy Szaflary w wyborach samorządowych jest Pan Paweł Cetera, osoba doświadczona w działalności samorządowej, postać znająca problemy z jakimi na co dzień borykamy się My - mieszkańcy naszej małej ojczyzny, osoba pozytywnie postrzegana wśród samorządowców. Jako przyszli Radni mamy nadzieję, że głosy oddane przez Państwa, na kandydatów do Rady Gminy z naszego komitetu, jak i szczególnie kandydata na Wójta Gminy Szaflary -  Pawła Ceterę, poprzez jego osobę, będą gwarantem powrotu do stosownego niegdyś w naszej gminie dialogu społecznego, opartego na życzliwości i szacunku, zrozumieniu dla inicjatyw lokalnej społeczności, w tym inicjatyw radnych, sołtysów i bezinteresownych działaczy lokalnych.  

Rafał Paweł Wilkus

_MG_6409-800.JPG