Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Janusz Jurzec

Prezentujemy kandydata KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 12.

Szanowni wyborcy, dzięki waszemu poparciu – wspólnie, w oparciu o zrozumienie, i dialog społeczny wiele możemy zrobić!!!

Janusz JURZEC – bezpartyjny, 49 lat, żonaty, córki Kinga i Magda, wykształcenie wyższe ekonomiczne, kilkuletnie doświadczenie w pracy samorządowej i administracji, były pracownik Urzędu Gminy w Rabce-Zdroju oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, długoletni strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaflarach, działacz Oddziału Związku Podhalan w Szaflarach, radny Sołectwa Szaflary, Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Szaflarach, delegat Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski.

Szanowni Państwo, w wyborach do Rady Gminy Szaflary biorę udział drugi raz. Dziękując Państwu za zaufanie i powierzenie mi zaszczytnej funkcji reprezentowania Was w Radzie Gminy przez ostatnie cztery lata, zwracam się z prośbą o ponowne wsparcie. W minionym okresie, wspólnie udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć np. zakup działki przy szkole podstawowej w Szaflarach, montaż luster przydrożnych, montaż progu zwalniającego, remont dróg. Jednak, z różnych powodów, nie wszystkie zaplanowane zadania zostały wykonane. Moja decyzja o ponownym starcie w wyborach samorządowych, podyktowana jest koniecznością intensyfikacji działań zmierzających do skutecznego zdobywania środków i lepszego wykorzystania ich w celu realizacji zaplanowanych zadań i rozwoju naszej miejscowości. Jako pracownik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych miałem możliwość zapoznać się z mechanizmami i sposobami pozyskiwania środków budżetowych i pozabudżetowych, w tym unijnych na cele inwestycyjne a działalność w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski umożliwi mi praktyczne wykorzystanie
posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Jeśli zechcecie Państwo zagłosować na mnie i tym samym poprzeć moją kandydaturę w tegorocznych wyborach do Rady Gminy Szaflary będę starał się:

Dbać o stan środowiska naturalnego poprzez inwestowanie w odnawialne źródła energii oraz infrastrukturę sanitarną, będę dążył do opracowania projektu i dokończenia budowy sieci kanalizacji sanitarnej w naszej miejscowości.

Dołożyć wszelkich starań do sfinalizowania planów związanych z ogrzewaniem geotermalnym budynków mieszkańców Gminy Szaflary zgodnie ze złożonymi deklaracjami.

Pomagać w zdobywaniu środków i wskazywać możliwości ich pozyskania na zadania zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców naszej Gminy.

Wspierać rozwój małej przedsiębiorczości, turystyki i agroturystyki a także infrastruktury z tym związanej.