Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Jan Babiarz

Prezentujemy kandydata KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 1.

Jan Józef Babiarz – bezpartyjny, mam 60 lat. Czworo dorosłych dzieci, długoletni działacz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bańskiej Niżnej, Radny Gminy Szaflary z sołectwa Bańska Niżna od 2014 roku.

Kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców Skutecznie Dla Dobra Gminy Szaflary do Rady Gminy. Szanowni Państwo, w wyborach do Rady Gminy Szaflary biorę udział drugi raz. Problemy i potrzeby, z którymi spotykają się mieszkańcy Bańskiej Niżnej i Gminy Szaflary, są mi znane i decyzję o ponownym udziale w wyborach samorządowych podjąłem kierując się zamiarem pomocy w ich rozwiązaniu.

Szanowni Wyborcy, jeśli zechcecie zagłosować na mnie i tym samym poprzeć moją kandydaturę w wyborach do Rady Gminy w Szaflarach, będę starał się:

Dążyć do zapewnienia mieszkańcom Bańskiej Niżnej bezpieczeństwa, poprzez kontynuację budowy chodników przydrożnych.

Dbać o stan środowiska naturalnego poprzez inwestowanie w odnawialne źródła energii oraz infrastrukturę sanitarną, będę
dążył do opracowania projektu i wykonania sieci kanalizacji sanitarnej w naszej miejscowości.

Dołożyć wszelkich starań do sfinalizowania planów związanych z ogrzewaniem geotermalnym budynków mieszkańców Gminy Szaflary zgodnie ze złożonymi deklaracjami.

Pomagać w zdobywaniu środków i wskazywać możliwości ich pozyskania na zadania zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców naszej Gminy.

Wspierać rozwój turystki i agroturystyki a także infrastruktury z tym związanej.

Jan Babiarz.jpg