Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Anna Waliczek

Prezentujemy kandydatkę KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 2.

Anna Urszula Waliczek - lat 35, bezpartyjna, mężatka, trójka dzieci Tomasz, Julia, Łukasz, wykształcenie wyższe finansowe ze specjalizacją na budżet w sąmorządach lokalnych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy samorządowej i administracji, były pracownik Urzędu Gminy Szaflary oraz MPEC Nowy Targ, prowadzi własną firmę Biuro Nieruchomości Re/max Perfect. Działa aktywnie w Radzie Rodziców w Szkole Podstawowej w Bańskiej Niżnej.

Szanowni państwo problemy i potrzeby naszej miejscowości, z którymi się wspólnie spotykamy na co dzień są mi znane. Decyzje o udziale w wyborach samorządowych podjęłam z myślą o rozwoju naszej miejscowości oraz z zamiarem pomocy w rozwiązaniu problemów w naszym sołectwie. Przez lata byłam pracownikiem w Urzędzie Gminy Szaflary, co pozwala mi na szybkie poruszanie sie w gąszczu przepisów. Od kilku jestem tez właścicielem filmy zajmującej się Pośrednictwem W Obrocie Nieruchomościami,
również na międzynarodowych rynkach.
W pracy tej doświadczenie jest niezbędne, to też wymaga ode mnie ciągłej aktywności i kształcenia się. To zaś pozwala mi być na bieżąco ze sprawami ogólnymi jak i szczegółowymi społeczeństwa. Jestem również aktywnie działającym rodzicem naszej szkolnej społeczności w Bańskiej Niżnej. Będąc Skarbnikiem Rady Rodziców a wcześniej przewodniczącą jestem na bieżącą z każdą inicjatywą podejmowaną w szkole. Przez kilka lat byłam również instruktorem działającego u nas zespołu góralskiego.

Jeżeli zechcecie oddać na mnie głos a tym samym poprzeć moją kandydaturę w wyborach 21 Października, to wierzę ze wspólnie dzięki mojemu zawodowemu i społecznemu doświadczeniu uda nam się zrealizować sołeckie plany dotyczące poprawy funkcjonowania oraz jakości życia.

Anna Waliczek.jpg