Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Maria Antoł

Prezentujemy kandydatkę KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 3.

Maria Zofia Antoł - bezpartyjna, 27 letnia mieszkanka Bańskiej Wyżnej, mężatka, szczęśliwa mama dwójki dzieci. Wykształcenie wyższe z zakresu Fizjoterapii na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu. Członek Związku Podhalan w Bańskiej Wyżnej oraz zespołu ''Młode Podhale". Od wielu lat udziela się społecznie w swojej rodzinnej miejscowości, biorąc czynny udział w życiu wsi.

Kandydatka Komitetu Wyborczego Wyborców Skutecznie Dla Dobra Gminy Szaflary do Rady Gminy.
Moją aktywność w Radzie Gminy chciała bym w znacznym stopniu skoncentrować na rozwiązywaniu spraw związanych z moją miejscowością, czyniąc to w stałym kontakcie z jej mieszkańcami.

Szanowni wyborcy jeśli zechcecie zagłosować na mnie i tym samym poprzeć moją kandydaturę w wyborach do Rady Gminy w Szaflarach będę starała się:

Dokończyć rozpoczętą budowę chodnika dla bezpieczeństwa mieszkańców a w szczególności naszych dzieci w drodze do szkoły i nie tylko.

Pozyskać Fundusze Europejskie na bezpłatne kursy dla dzieci i młodzieży.

Dbać o środowisko naturalne poprzez inwestowanie w odnawialne źródła energii oraz nfrastrukturę sanitarną.

Dążyć do rozbudowy dróg gminnych w naszej miejscowości.

Maria Antoł.jpg