Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Barbara Zalińska-Sikoń

Prezentujemy kandydatkę KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 4.

Barbara Zalińska-Sikoń - mężatka, mama trójki dzieci. Wykształcenie wyższe, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Szaflary w kadencji 2014-2018. Przewodnicząca Rady Programowej przy GCKPiT w Szaflarach. Prezes Stowarzyszenia NaSa Bańska Wyżna; organizacji działającej między innymi na rzecz mieszkańców sołectwa Bańska Wyżna. Od dawna związana z zespołami regionalnymi. Kierownik i instruktor w dziecięcych zespołach regionalnych, regionalistka, prezes dwóch kadencji w Związku Podhalan w Bustryku, obecnie zasiada w Radzie Społecznej przy Ośrodku Zdrowia w Szaflarach.

Szanowni Państwo, mieszkańcy Bańskiej Wyżnej!
Przez ostatnie cztery lata będąc Państwa głosem w Radzie Gminy Szaflary, podejmowałam wyzwania wypływające z oczekiwań, a także z ocen i uwag mieszkańców. Nie wszystkie zaplanowane inwestycje udało się zrealizować, dlatego potrzebna jest kontynuacja podjętych działań.

W przyszłej kadencji zamierzam:

Kontynuować działania zmierzające do budowy dalszej części chodnika przy drodze powiatowej.

Doprowadzić do finału budowę drogi przy ulicy Gielatówka i Kapłonówka, oraz nowopowstałej drogi gminnej na Świerkowym Wierchu.

Zabiegać o budowę dróg dojazdowych.

Kontynuować rozbudowę oświetlenia ulicznego.

Dokończyć rozpoczęty proces zakupu działki na potrzeby szkoły i mieszkańców, a na pozyskanym terenie zabiegać o budowę sali gimnastycznej, oraz miejsca rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Dokończyć remont remizy OSP.

Nadal dbać o polepszanie warunków w Szkole Podstawowej.

Podejmować działania zwiększające bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do szkoły.

Zabiegać o budowę kanalizacji.

Kontynuować pracę na rzecz mieszkańców Bańskiej Wyżnej, w szczególności dzieci.

Barbara Zalińska Sikoń.jpg