Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Lucyna Bafia

Prezentujemy kandydatkę KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 5.

Lucyna Anna Bafia – bezpartyjna, 45 lat, mężatka, troje dzieci, prowadzę gospodarstwo rolne, jestem Radną Gminy Szaflary z sołectwa Bór od 2010 roku. Kandydatka Komitetu Wyborczego Wyborców Skutecznie Dla Dobra Gminy Szaflary do Rady Gminy. Szanowni Państwo w wyborach do rady Gminy Szaflary biorę udział trzeci raz. Problemy i potrzeby z którymi spotykają się mieszkańcy Boru i Gminy Szaflary są mi znane i decyzję o ponownym udziale w wyborach samorządowych podjęłam kierując się zamiarem
pomocy w ich rozwiązaniu.

Szanowni wyborcy jeśli zechcecie zagłosować na mnie i tym samym poprzeć moją kandydaturę w wyborach do Rady Gminy w Szaflarach będę starała się:

Dbać o stan środowiska naturalnego poprzez inwestowanie w odnawialne źródła energii oraz infrastrukturę sanitarną, będę dążyć do opracowania projektu i wykonania sieci kanalizacji sanitarnej w naszej miejscowości.

Dążyć do zapewnienia mieszkańcom Boru bezpieczeństwa, poprzez kontynuację budowy chodników przydrożnych.

Zadbam o modernizację boiska sportowego i adaptację na salę dydaktyczną poddasza w szkole podstawowej.

Dołożyć wszelkich starań do sfinalizowania planów związanych z ogrzewaniem geotermalnym budynków mieszkańców Gminy Szaflary zgodnie ze złożonymi deklaracjami.

Pomagać w zdobywaniu środków i wskazywać możliwości ich pozyskania na zadania zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców naszej Gminy.

Lucyna Bafia.jpg