Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/kwik/domains/skuteczniedladobragminyszaflary.pl/public_html/includes/menu.inc).

Rafał Wilkus

Prezentujemy kandydata KWW do Rady Gminy Szaflary w okręgu 6.

RAFAŁ PAWEŁ WILKUS lat 34, żonaty, 4-letni syn, bezpartyjny, wykształcenie wyższe magisterskie, ukończone studia na Uniwersytecie Pedagogicznym: Praca Socjalna oraz studia nauczycielskie Edukacja dla Bezpieczeństwa i Zarządzanie Kryzysowe. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe Mediacje Rodzinne, a także Administrację Publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Należę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Maruszynie. Od ponad 7 lat pracuję w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu na stanowisku starszego pracownika socjalnego, przez kilka lat uczyłem w szkołach na terenie naszej gminy.

Szanowni sąsiedzi, mieszkańcy, wyborcy !!!
W wyborach do rady Gminy Szaflary biorę udział po raz kolejny. Problemy i potrzeby z którymi spotykają się mieszkańcy Maruszyny i Gminy Szaflary są mi znane. Jako Radny w poprzedniej kadencji pełniłem funkcję
vice przewodniczącego Komisji Oświaty przy Radzie Gminy Szaflary. W obecnej kadencji powierzono mi stanowisko Zastępcy Przewodniczącego Rady Społecznej działającej przy Ośrodku Zdrowia w Szaflarach.

Nie mogę wam obiecać nic czego nie mógłbym spełnić.
Ale mogę wam obiecać, że będę zawsze blisko Was. Radny to osoba, która dba o interes mieszkańca. Staram się reprezentować interesy każdego, nie tylko z mojego okręgu wyborczego, ale każdego, kto zwraca się do mnie o pomoc. Jestem zawsze tam gdzie pojawia się ważny interes społeczny. Często reprezentuję interesy mieszkańców gminy. Nie boję się poruszać spraw trudnych, wymagających sporego zaangażowania i podejmować
odważnych decyzji, gdy w grę wchodzi interes mieszkańca. Często składam interpelacje na sesjach gminy, kieruję zapytania do rządzących. Ponadto biorę udział w zebraniach wiejskich, a także w ważnych imprezach dla naszej społeczności. Staram się godnie reprezentować naszą miejscowość na forum sesji, a także poza gminą. Problemy, sprawy mieszkańców są również moimi sprawami i chętnie służę pomocą i fachowością w rozwiązaniu problemów. Mogę was zapewnić, że dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy Maruszyny uda nam się wspólnie wypracować wiele ciekawych inicjatyw i pomysłów w naszej małej ojczyźnie.

Rafał Wilkus.jpg